14 Temmuz 2024

Patronun Oglu Cengiz (Alıntıdır)

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Patronun Oglu Cengiz (Alıntıdır)
Mrb ben istanbul’dan Ebru 33 yaşındayım kapalı minyon tipli 9 yıllık evli bir bayanım. Eşim kerem de 37 yaşında özel bir şirkette muhasebe müdürlüğü yapmakta. Mutlu ve huzurlu bir evliliğimiz var. Tabi arada sırada ufak tefek kavgalarımız olsa da bu evliliğin tadı tuzu idi. Bende özel firmada imalat sorumlusu olarak çalışmaktayım. İşimi çok seviyorum ve severek yapıyorum. Çalıştığım işyerinde patronu yüksel bey yaşlandığı için işlerini yavaş yavaş oğlu cengiz e devrediyor. İşin bütün kontrolünü cengiz e bırakacaktı. Cengiz 27 yaşında esmer bekar yakışıklı bir çocuktu. Cengiz işin başına geçtiği günden beri hergün toplantı yapar malların durumunu sorardı. Bana karşı farklı bir ilgisi vardı. Bazen gece bile beni arar çıkan çıkmayan ürünler hakkında bilgi alırdı.

Günler geçtikçe cengiz in ilgi bana karşı artmakta idi. Bir sabah işe giderken arkamdan biri korna çaldı baktığımda cengiz di. Arabasına bindim hayırdır cengiz ne işin var buralarda dedim. Oda ben her gün buradan geçiyorum dedi. Cengiz bana kahvaltı yapalım bir yerde öyle gidelim işe dedi. Bende ben kahvaltı yapıtım ben gideyim işimin başına dedim. Oda o zaman 1 çay içersin ben kahvaltı yaparken dedi. Ben de peki dedim. O kahvaltı yaparken hem konuşuyor hem de bende çayımı içiyordu. Bana kaç senelik evlisin severekmi evlendin gibi sorular sordu. Bende sen ne zaman evlenicen dedim. Bende bulsam birini evlenicem dedi. Cengiz konuşurken öyle bir bakıyordu ki rahatsız olmaya başlamıştım. Cengiz her sabah seni aynı yerden alır beraber gideriz boşuna otobüslerde perişan olma bütün gün yoruluyorsun zaten. Ben gerek yok dedim sede itiraz istemem patron benim dedi. Bide sakın kahvaltı yapma beraber yaparız dedi. Bende tamam dedim. Birkaç gün geçti aradan cengiz in tavırları değişmeye başladı. Sürekli mesajlar iş taciz noktasına gelmişti artık. Ama belki ben yanlış anlıyorumdur diye düşündüm. Bir akşam sen bira geç çık ebru konuşacaklarım var dedi seninle ben de tamam dedim. Neyse herkes çıkarken ben cengiz in odasın gittim. Bende işle ilgili diye üretim raporları nıda aldım yanıma. Cengiz bunlar ne dedi. Bende üretim raporları dedim. Onları boş ver konuşacaklarım işle ilgili değil dedi. Bende hayırdır bişi mi oldu dedim. Cengiz konuya nasıl gireceğimi bilmiyorum dedi. Sonra yüzüme bakarak senden çok hoşlandığını beni çok beğendiğini her zaman seni aklımdan çıkaramadığını söyledi. Bunları duyunca başımdan aşağıya kaynar su dökülmüş gibi kala kaldım. Ne diyeceğimi bilemiyordum.

Şoku atlattıktan sonra bak cengiz öncelikle ben evliyim ve kocamı çok seviyorum daha da ötesi sen patron ben bir işçiyim. Bunları sende duymamış olayım dedim. Oda biliyorum ama seni çok arzuluyorum dedi. 1-2 saate kadar konuştuk ama bir sonuca varamadık. Kerem aradı beni nerde kaldın diye bende işteyim çıkıyorum şimdi mesaiye kaldım dedim. Beni eve cengiz bırakacak dedim eşime. Neyse çıktık işyerinden hala cengiz bana karşı duygularını ifade ediyor bende onu ikna etmeye çalışıyordum. Eve geldiğimizde iyi akşam deyip inerken cengiz bana ebru dedi bende döndüm efendim dediğim anda dudağıma bir buse kondurup iyi geceler dedi. Ben yine bir şok içimdeydim. Ve arabadan indim. Eve girdiğim de hala şoktaydım. Cengiz e mesaj attım bir daha böyle bişi yaparsan işi bırakacağını söyledim. Oda özür diledi. Sabah seni tekrar alıcam aynı yerden dedi. Bende artık yalnız gidicem dedim. Oda bişi demedi. Sabah oldu cengiz yine bekliyordu beni neyse arabasına bindim neden geldiğini artık almasını istemediğimi söyledim. Sonra telefonla işyerini aradı ebru hanım bugün işe gelemicek miş benden izin aldı. Ona göre işleri ayarlayın dedi. Ben ne yaptığını sordum. Oda ben senin patronunum sana izin verdim dedi gülerek. Cengiz seninle uzun bir gün geçireceğiz beraber ve seni ikna edicem dedi. Bende boşa kürek sallıyorsun kocama ben bunu yapamam dedi. Beni anla lütfen dedim. Beni şehir dışında güzel bir kahvaltı mekanına götürdü. Ben pek bişi yemiyordum. Adeta beni esir almıştı cengiz. Artık ona anlatmaktan yorulmuştum. Bir ara aklımdan ne olacaksa olsun diye geçti. Yeşilliklerin doğanın en güzel yerine götürdü beni dolaşırken elime tutmaya çalışıyor. Bende çekiyordum elimi. Yüz vermiyordum ona bir ara kerem telefon açtı zaten cengiz i merak ediyordu. Babasıyla tanışıyorlardı zaten. Bana istersen cengizi akşam yemeğe davet et tanışalım dedi bende tamam söylerim dedim. Cengiz e bunu söylediğimde hemen kabul etti. Bir yere oturduk akşam için heyecanlı olduğunu yemeklerini merak ettiğini evdeki halimi nasıl olduğunu görmek için akşamı iple çektiğini söylüyor bende akşama görürsün diyordum.

Ondan sonra elimi sıkıca tuttu çekmeye uğraşsam da bırakmıyordu. Ve beni kendine çekip dudaklarıma yapıştı. O kadar mücadelenin ardından kurtulup tokat attım. Cengiz şok olmuştu. Bende ne yaptım dedim adama vurmuştum. O sinirle alıp başımı gittim ama nereye gidecektim. Arkamdan cengiz gelip tutup özür diledi. Bende tokat için özür diledim. Sonra arabaya binip beni eve yakın bir yerde bırakıp akşam görüşürüz dedim. Ben yemek hazırladım akşam için. Sonra üstümü değiştirdim. Ben evde başım açık dolaşırım. Saçlarımı fön yaptım üstüme kırmızı bir kazak altımada diz izhası nda etek giydim. Kerem de gelmişti zaten. Saat 8 gibi cengiz de geldi. Cengiz benim bu halimi görünce çok şaşırdı. Keremle tanıştırdım. Sonra yemeğe geçtik ama cengiz kaçamak bakışlarla bana bakıyordu. Kerem le iyi kaynaştılar sohbet baya koyu ama cengiz çaktırmadan beniz süzüyordu. Bir yandan da hoşuma gitmiyor değildi. Bugün bütün gün beraberdik ve beni öpüşü hoşuma gitmişti ama keremi her şeyden çok seviyorum onu buna yapamazdım. Keremle konuşurken cengiz bana mesaj attı bu saatten sonra senden vazgeçmem seni çok istiyorum. Ne olursun hayır deme bana diye. Bende bu sevdadan vazgeçmek mecburiyetindesin dedim. Oda vazgeçmem dedi. Bu arada kerem laf arasında haftaya birkaç gün şehir dışında olacağını söyledi. Bende tamam hayatım dedim. Neyse cengiz i yolcu ettikten sonra kocamla ateşli bir şekilde seviştik. Kocamda şaşırmıştı. Kocamla sevişirken cengiz aklıma geliyordu. Sabah cengiz aynı yerden aldı. Akşam çok seksi ve güzeldin seni daha çok arzuladım dedi. Bende saçmalama dedim bu imkansız dedim. Bu tacizlerine devam edersen işi bırakıcağımı söyledim. Bıraksan da ben seni bırakmam dedi. Ve elimi tuttu bu sefer bırakması için hiç tepki vermedim. Artık her şeyi olacağına bıraktım.

Çünkü karşımdaki adam çok inatçı vazgeçmek bilmiyordu yorulmuştum artık. Her sabah beraber işe gidip geliyorduk elimi tutuyordu bende sesimi çıkarmıyordum. Bir akşam mesaiden sonra yanıma gelir misin dedi bende tamam dedim. Cengiz in yanına gittim. Ebru sana olan duygularımı biliyorsun. Ben seni çok istiyorum artık. Ben sesimi çıkarmadım. O konuşuyor ben dinliyordum. Bana sende istiyor musun dedi. Bende hayır desem bişi değişecekmi dedim. Ellerimi tuttu dudaklarıma yapıştı. Ben karşılık vermiyordum. Elleriyle eteğimi kaldırdı. Kalçalarımı okşuyordu. Sonra onu ittim ve çıktım. Keremde daha önce şehir dışına çıkacağını söylemişti. Cengiz de keremi aramış ağzından laf almak için oda şehir dışında olduğunu 3-4 gün olmayacağını söylemiş. O güne kadar cengiz beni öpüyor ama benden karşılık bulamıyordu. Ben evde kimse yokken dekolte giymeyi çok seviyorum. Bir akşam evde tv izlerken cengiz aradı ne yapıyorsun dedi bende tv seyrediyorum dedim. Kerem nabıyor dedi bende yalan atıp oda içerde uzandı dedim. Ama keremin evde olmadığını biliyordu. Yine beni çok istediğini her tarafımı yalamak istediğini diyordu. Benimde ses tonum değişmişti. Sende istiyorsun ebru kabul et dedim bende hayır deyip yüzüne telefonu kapadım. 10 dk. Sonra kapı çaldı. Bende komşumuz Nurten abla diye kapıyı açı verdim. Karşımda cengiz vardı şok olmuştum. Üzerimde askılı dizlerimin üstünde mini elbise vardı. Cengiz beni içeri davet etmicek misin dedi. Bende zoraki olsada buyur ettim. Senim ne işin var dedim.

Oda keremin şehir dışında olduğunu biliyorum bana yalan söylemene gerek yok dedi. Telefonda neden ses tonunun değiştiğini sordu. Bende sana öyle gelmiş dedim. Bende seni istemiyorum defol git bur dan yoksa bağırım dedim. O da peki sen bilirsin dedi. Ona tam kapıyı açacakken kapıyı tuttu açmamı engelledi. Arkamdan belime sarıldı. Yapma dedikçe daha da ilerliyordu. Boynumu öpüyordu ve yüzü çevirdi dudaklarıma yapıştı elleri göğüslerimde sonra sana son defa söylüyorum ebru bu gece beni istiyor musun dedi. Duraksadım ve cengizin dudaklarına yapıştım. Üstündeki kazağı bir çırpıda attım. Onu yatak odasın agötürdüm. Amcığım sulanmıştı artık. Elbisemi aşağıya indirdi sütyende yoktu küçücük göğüslerimi emmeye başladı. Deliriyordum durda diyemiyordum artık. Yatağa yatırdı çamaşırımı çıkardı amcığıma ufak ufak dil darbeleri atıyordu. Cengiz daha sikmeden ağzına boşalmıştım. Sonra onun soydum yarağı öyle kalındıki kolay kolay kimde alamazdı. Onu yaladım. Yaladıkça yalayasım geliyor. Sonra o kalın yarağını amcığına değdirip çıkarıyor sokmuyordu.

Ne olur sik beni diye yalvarıyordum. Oda bana aylarca yalvardım kabul etmedin oraspu dedi. Ve o an işte her şeye değer öyle bir soktuki yırtılacaktı sanki. Öyle güzel sikiyorduki kocam hiç bişi değilmiş onun yanında. 45 dk sikti beni döllerini amcığımın derinliklerine doğu ılık aktı. Biraz dinlendikten sonra o beni tekrar göt deliğimi yalama başladı. Belliki götten sikecekti kocama bile yaptırmadım. O kalın yarak nasıl girecek bilmiyorum. Vazelini götüme sürdü yavaş yavaş girmeye başladı ama girmiyordu. Olmayacak diye saldığım an birden hepsini bir soktu. Öyle bağırdımki anlatamam.uzun süre siktikten yarağı çıkarıp ağzıma verdi ve ağzımla boşalttım onu bütün döllerini yuttum. Sabaha kada defalar sikti beni. Artık ikinci kocam var ama keremi hala çok seviyorum ve bazen çok pişmanlık duyuyorum

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ankara escort erotik film izle Hacklink Hacklink panel izmir escort izmir escort izmir escort kocaeli escort kocaeli escort kocaeli esgort çankaya escort bahçelievler escort ankara escort bayan mecidiyeköy escort beylikdüzü escort bakırköy escort mecidiyeköy escort taksim escort etimesgut escort otele gelen escort şişli escort bursa escort bayan görükle escort bursa escort bursa merkez escort bayan eryaman escort kuşadası escort bayan bursa escort izmir escort adana escort adıyaman escort afyon escort ankara escort antalya escort balıkesir escort çanakkale escort bodrum escort bolu escort çorlu escort denizli escort edirne escort elazıg escort erzincan escort erzurum escort gaziantep escort hatay escort giresun escort ısparta escort görükle escort porno porno güvenilir bahis bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort porno izle xnxx Porno 64 alt yazılı porno görükle escort bursa escort antalya escort şişli escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Moda Melanj