13 Temmuz 2024

Ben, Karım ve Diğerleri – 7

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Ben, Karım ve Diğerleri – 7
Füsun ve Semih’le süper geçen haftasonunun ardından yoğun bir iş temposuna girmiştim. Bu esnada büroda yönetici pozisyonunda bir eleman ihtiyacı oluşmuş ve tabiki hemen aklıma Asuman gelmişti. Teklifi yapmamla, Asuman’ın Mersin’e gelip işe başlaması bir haftayı bulmamıştı. Evini ayarlamıştık. Bu süre içinde bizde kaldı ve iki gece doya doya sikiştik.

Çevremizle ilişkilerimizi genellikle karım organize ettiği için, Füsun’larla geçirdiğimiz haftasonundan sonra, adeta gösterip vermeyen kadınlar gibi, ortamı hiç seks aşamasına getirmiyordu. Eminim Füsun ve Semih her dakika karımın ağzının içine bakarak bekliyor ve karımın bir işaretini bekliyorlardı.

Benim yine yurtdışına çıkmam gerekiyordu. 15 günlük bir süre olunca, karım, “Ben de geleyim, hem Serpil’i de özledim, ona da uğrarız!” deyince, “Tamam!” dedim. Almanya’dan ben ayrılıp İtalya’ya geçtim, karım da Belçika’da Serpil’in yanına gitti. İtalya’da yoğun geçen 10 günden sonra, ben de Belçika’ya geçeceğimi haber verip, yola çıktım. Beni istasyondan almaya geldiklerinde, ikisi de birer afet olmuştu. Serpil herzamanki gibi, “Enişteee!” deyip boynuma sarılmış, “Canım eniştem seni çok özledim, sana neler neler vereceğim!” deyip dudaklarımdan öpmüştü. Doğrusu ben de bu kızı çok özlemiştim. Karımla da kısa bir öpüşmeden sonra, arabayla Serpil’in evine geçtik.

Harika bir masa hazırlamışlardı. Hemen duşumu aldım, yemeğe geçtik. Yemekten sonra kızlar beni aralarına alarak yavaş yavaş soymaya başladılar. Karım dudaklarımı ve göğsümü yalarken, Serpil şortumu indirip yarağımı ağzına aldı. Sikimi kazık gibi yaptıktan sonra, sırtüstü uzanan karımın bacaklarını araladı, benim sikimi karımın am dudaklarına sürtüp duruyordu. Karımı daha fazla bekletmeden dibine kadar sokup hızla sikmeye başladım. Bu esnada Serpil başını arkadan ikimizin arasına sokmuş, karımın amına girip çıkan yarağımı ve karımın amını somurup duruyordu. Karım daha fazla dayanamadı ve boşaldı.

Serpil’in altındaki külot iyice götünün arasına girmiş ve o avuç dolusu amı dışarı atmıştı. Beni sırtüstü uzatarak, sikimden başlayıp göğüslerimi boynumu yalayarak kendini yukarıya çekerek, tam ağzımın hizasında oturup, o nefis amı ağzıma verdi. Külodunu biraz kaydırıp amını emmeye başladığımda, Serpil üzerimde resmen kuduruyordu. “Al eniştem bu am sana kurban olsun! Biliyormusun harika bir sikicisin, sik karılarını! Amını siktirmek isteyen her kadın senin yarağına kurban olsun!” diyordu.

Sonra üzerimden kalkarak domaldı. Ben de arkadan o avuç dolusu amına sikimin kafasını değdiriyor, biraz sokup çıkarıyordum. “Hadi enişte, öksüz koyma amımı, bas!” deyince, Serpil’in amına dibine kadar sertçe girdim. Altımda resmen kıvranan bu kadını hoyratça sikiyordum. Karım da Serpil’in altına uzandı, o iri memeleri yalayıp yutuyordu. Serpil kudurmuş bir halde boşalıyordu. “Hadi enişte biraz da götümden sik! Benim götüm, Berna’nın anlattığına göre Füsun’un götü gibi folloş değil, sana kutu gibi göt siktireceğim!” deyince, ben de, “Am üstünde göt sikmek istiyorum!” dedim. Serpil hemen karımı sırt üstü yatırıp üzerine çıktı ve amını karımın amına sürterek öne eğildi, kara üzümünü yarağıma sundu.

Sikim karımın amının üstünden kayıyor ve Serpil’in göt deliğine değiyordu. Daha fazla bekletmeden sikimin kafasını sokup Serpil’ın götüne geçirdim. Bu manzara beni kudurtmuştu, Serpil’in götüne dibine kadar sokup çıkarıyordum. Gerçekten de kutu gibi götü vardı. Karım da altta hayranı olduğu o memeleri yiyordu. Bir ara Serpil’i karımın üstünden kaldırıp kucağıma aldım ve daha da sert siktim götünü. Sonra da mengene gibi bana sarılan Serpil’in götüne fışkırtmaya başladım. “Sik eniştem, fışkırt içime!” deyip, o da birkez daha boşalmıştı. Sikimi götünden çıkarınca, Serpil osurarak bütün dölleri dışarı püskürttü. “Enişte özür dilerim, kendimi tutamadım, ama beni bu kez çok sert ve harika siktin, teşekkür ederim!” dedi.

Yorgun bir şekilde yatağa uzanmış sohbet ediyorduk. Karıma, “Günlerin nasıl geçti?” diye sorduğumda, “Valla genellikle alışveriş yaptık, çok güzel çamaşırlar ve sex aletleri aldım. Füsun’un birkaç siparişi vardı, onları aldım. Bir ara gösteririm!” deyip yattı. Serpil aramıza girip, “Enişte seni tanıdığım için çok mutluyum, nolursun bana sarıl, senin kollarında uyumak istiyorum!” deyince, ben de Serpil’e sarıldım, adeta karımmış gibi şefkat gösterek kollarımda uyuttum.

Yurtdışından dönmüştük. Ertesi gün Semih ve Füsun bize çıkmışlardı. Füsun yerinde duramıyordu, karımın aldıkları çok hoşuna gitmiş, adeta çocuk gibi seviniyordu. Karım adet gördüğü için, Füsun (Grupseks yapalım) diyemiyor, ama eminim amcığı yanıp kavruluyordu. Karımla Füsun konuşmuşlar, grupseksi önümüzdeki haftaya bırakmışlardı.

Şirkete geldiğimde personelle kısa bir toplantı yaptım ve durum değerlendirmesi için Asuman’la odaya kapandık. Asuman ben yokken iki yurtdışı iş bağlantısı yapmış ve buroya tamamen hakim olarak işleri tam rayına oturtmuştu. “Ee patron, artık benim de mükafatımı verirsin!” deyip, mis gibi kokan memelerini burnumun dibine kadar soktu. Asumanla şirket işlerimiz bitmişti, ama özel işlerimiz için kudurup duruyordu. Asuman, “Eve tamamen yerleştim, bugün bana gelin!” dediğinde, karımın adetli olduğunu, bugün olamayacağını söyledim. Asuman, “Ben gene de Berna’yı arayacağım! dedi. Telefona sarıldı karımı aradı ve “Kız 15 gündür perişanım, adet olacak zamanı mı buldun?” deyip takıldı. Karım da, “Al kız bu gece senin olsun, tadını çıkar!” deyince, adeta sevinçten uçarak boynuma sarıldı, “Bu gece benimsin!” dedi.

Asuman gün boyunca masasının altından sırıksıklam olan külotsuz amcığını bana gösterip, fırsat buldukça amını avuçlayarak, parmaklayarak hasretini dindirmeye çalıştı. Bu görüntüler beni de azdırmıştı ki, o esnada aklıma birşey geldi, bu gece Semih’i de götürecektim ve Asuman’ı beraber sikecektik. Semih’e telefon açıp, “Bu gece için bütün planlarını iptal et, senle bir yere gideceğiz!” dediğimde, telefonda ağzının suyunun aktığını hissetim. Asuman’ana da, “Sana bu gece bir sürprizim olacak!” deyince, o da heyecan ve merakla akşamı beklemeye başladı. Karımı arayarak durumu anlattım. Ardından Füsun’u ben aradım, “Bu gece kocanla çapkınlık yapacağız!” dedim. Füsun’dan şakayla karışık bir sürü küfür yedim, ama kesinlikle Semih’le arıza çıkarmıyacağına dair söz verdi bana.

Akşam Asuman erken çıktı. Ben de Semih’i beklerken, çoktan beri aramadığım Figen’i aradım. Telefonda adeta sesi gülüyordu, çok sevinmişti aradığıma. Hoşbeş faslından sonra bana, “Sizi çok özledim! Yazlığa geçtiğinizde, gelip 15 gün kalmak istiyorum!” dedi. Füsun ve Semih’i de merak ediyormuş. Sonra da, “Belçika’da Serpil’i nasıl sikip osurtmuşsun öyle!” deyince, karımdan bir kez daha korktum. Karım, bütün olup biteni günlük bülten gibi diğer kadınlara aktarıyordu. Ama en güzeli, kadınların hiçbiri birbirini kıskanıp arıza çıkarmıyordu.

Ee aramışken, bir de benim fındık kurdu Asiye’nin de bir hatırını sorayım diye aklımdan geçirirken, bu kızdan korktuğumu hissettim. Çünkü beni en fazla bu edepsiz yormuştu. Asiye telefonda sesimi duyunca, sevinçten, “Eniştemmm!” diye haykırdı. Asiye, kocasının bir bayi toplantısı için yakın bir şehre geleceğini ve kendisinin de bizde kalmayı planladığını, bütün bunları karımla konuştuğunu bir çırpıda anlatıp, “Enişte yarağının hasretiyle yanıp tutuşuyorum, benim öküze bazı şeyleri öğrettim, ama senin tadını vermiyor!” dedi.

Asiye ile telefon görüşmesini bitirdiğimde, Semih te büroya gelmişti. Hemen çıkıp, oyalanmadan Asuman’ın evine gittik. Asuman kapıyı açıp Semih’i görünce biraz şaşırmış, ama ben olunca rahatlamıştı. Üzerinde kısa bir etek ve memelerini gösteren bir bluz vardı. Asuman’a rahat olmasını ve tadını çıkarmasını söyler söylemez, Semih’in boynuna sarılıp ayakta sevişerek divanın üzerine yıkıldılar. Hiç konuşmadan çılgınca sevişiyorlardı. Semih başını Asuman’ın amına gömmüş, adeta yiyordu. Asuman bir ara Semih’in pantolununu indirdiğinde, gördüğü manzara karşısında yutkunmuştu. O kütük gibi kalın yarağı anca ağzına yerleştirerek, yalayıp duruyordu.

Ben de soyunarak yanlarına gittim ve yarağımı Asuman’ın ağzına verdim. Asuman sırayla ikimizin yaraklarını emiyordu. Kanepede rahat olmuyordu, yatakodasına geçtik. Semih te soyundu. Sonra beraber Asuman’ı soyduk. Asuman’ın altındaki G-String ıslanmıştı. Semih’in yarağını yalarken, benim önümde domalmıştı. Ben de götüne gelen ipi yana kaydırıp, başımı gömdüm, Asuman’ın am ve göt deliklerini somuruyordum. Daha fazla beklemeden sikimi amının deliğine koyup, belinden tutarak dibine kadar bastım. Ağzında Semih’in kütük gibi yarağı varken, sikip duruyordum. Bu pozisyonda bir müddet siktikten sonra sikimi amından çıkardım, göt deliğine fırça badana çekiyordum. Asuman’ın boşaldığını hissedince, finali Semih’le yapmak için kenara çekildim, Asuman’ı Semih’e bıraktım.

Semih ilacını aldığı için rahatlıkla sevişiyordu. Asuman’ı sırtüstü uzatmış, bacaklarını aralayıp, sikinin mantar gibi olmuş başını Asuman’ın amına sokmaya çalışıyordu. Asuman kuduruyor, ama bir türlü alamıyordu. Semih sikinin başını tükürükle ıslatıp, biraz zorlayarak sonunda Asuman’ın amına girdi. Asuman’dan çıkan, “Ohhhh!” sesiyle iyice azarak, dibine kadar basıp Asuman’ı uçuruyordu. Bir müddet böyle sikip, Asuman’ı birkez daha boşalttı. Sonra domaltarak arkasına geçti. Asuman’ın arkadan hem amını hemde götünü yalıyordu. Derken Asuman’ın başını yatağa gömüp, arkadan amcığına basınca, Asuman’dan bir böğürtü geldi. Fakat alışan amcık tekrar bu kütüğü içine aldı.

İkisi de kendinden geçmiş, çılgınca sikişiyorlardı. Asuman kaç kere boşalmıştı, bunu kendi de bilmiyordu, ama birtürlü doymak ta bilmiyordu. Semih Asuman’ın arkasından çekilip sırtüstü uzandı. Asuman da üzerinde kayarak amını hizaladı ve Semihi’n üzerine oturarak, mantar başlı yarağı tekrar amına aldı. Biraz öne eğilince kara üzümü ortaya çıkmıştı. Parmağımla göt deliğini okşamaya başlayınca da titremeye başlamış, ama boşalmadan benim girmemi bekliyordu. Semih’in yarağını zar zor alabilen Asuman’ın götüne nasıl girecektim, bilemiyordum. Göt deliğini iyice parmaklayıp, biraz açılınca, sikimin başını dayadım ve birden yüklendim. Asuman’ın böğürmesiyle hiç fırsat vermeden dibine kadar soktum.

Asuman’ın gözlerinden yaş akmıştı. Ama acı yerini zevke bırakınca, “Ohhhh erkeklerim, sikin amımı götümü, dağıtın, bu am göt size kurban olsun!” deyip yavaş yavaş hareketlenmeye başlamıştı. Asuman’ın amındaki Semih’in sikinin damarlarını hissediyordum. İkimiz aynı anda hareket ettiğimizde, Asuman’ın bir yerleri yırtılacak gibi oluyordu. Onun için ben götünü sikerken Semih bekliyor, o amını sikerken ben bekliyordum. Ter içinde kalmıştık. Asuman aramızda tost olmuş, resmen hırlıyordu, ne dediği anlaşılmıyor, zevkin doruklarında uçup duruyordu.

Bulunduğumuz pozisyon hepimizi yormuştu. Ben boşalmak üzereydim. Asuman zaten durmadan boşalıyordu. Ben fazla dayanamadım ve Asuman’ın götünün derinliklerine fışkırtarak geldim. Asuman’ın götünden sikimi çıkarıp yatağa uzandım. Semih daha boşalmadığı için Asuman’ın amından çıkmamış, yan döndererek bir eliyle amını, bir eliyle memelerini yoğurup duruyordu. Asuman’ın gözleri kaymıştı, bitkin vaziyette, “Hadi kütük yaraklım, sula amımı!” deyip, Semih amına basarken, o da kendini geri iterek amına bastırıyordu. Semih bağırarak Asuman’ın amına boşaldı ve yatağa devrildiler. Üçümüz de pelte gibi yatıyorduk.

Bir müddet uyumuşum. Kalktığımda, Asuman’ın duş alıp çıktığını, Semih’inde duşta olduğunu gördüm. Asuman yemekleri hazırlıyordu. Benim uyandığımı görünce, “Aşkım çok harikaydı! Gerçi kıçımın üstüne oturamıyorum, ama beni çok mutlu ettiniz!” dedi. Ben de, “Valla Asuman, benim bildiğim Semih seni götten sikmeden bırakmaz, o zaman ne yaparsın bilmem!” deyince, “Onu da alırız koçum, sen merak etme!” dedi. Semih duştan çıkınca, ben girip duş aldım. Saati 23:00 etmemize rağmen, aç bir şekilde yemeğimizi yeyip, içkilerimiz yudumlayarak sohbete başladık. Adamakıllı yorulduğumuz için, uyuyup dinlenmek istedik. Çünkü ertesi gün iş vardı. Yatakta Asumanı aramıza alıp uyuduk. Değişik bir duyguydu. İki erkek, önden ve arkadan bir kadına sarılmış vaziyette uyumuşuz.

Sabah erken saatte yatağın hareketlenmesiyle uyandığımda, sevişiyorlardı. Semih sikini Asuman’ın bacak arasına yerleştirmiş, memelerini yeyip duruyordu. Ben yataktan kalkıp, “Siz keyfinize bakın!” deyince, Semih Asuman’ı domalttı, arkadan göt deliğini yalamaya başladı. Semih’te işi uzatıp boşalma korkusu olunca, iyice azan Asuman’ın büzüğüne bolca krem sürüp, kendi sikini de kremleyerek, Asuman’ın götüne zorlayarak girmeye çalışıyordu. Fakat Asuman birtürlü alamıyordu. Semih, “Biraz gevşe, kafasını sokarsam gerisi kolay!” diyordu, ama yarak birtürlü girmiyordu. Asuman Semih’in götten sikemeyeceğini anlayınca, “Aşkım amıma gir, boşalacağında çıkarıp büzüğüme akıtırsın!” dedi. Semih te öyle yaptı, Asuman’ın amına geçirip, bir iki gelgitten sonra sikini çıkarıp Asu’nun büzüğüne boşaldı.

Evden üçümüz beraber çıkıp, Semih Eczane’sine, biz de şirkete gittik. Büroya geçer geçmez Asu bültenleri efendisi Berna’ya ballandıra ballandıra anlattı. Böylelikle tekmil verilmişti. Asu karıma anlatırken, eminim Füsun’da karımın yanındaydı. Muhtemelen biraz kıskanmış, ama kendi yiyeceği yarakları düşününce, işi akışına bırakarak, akşam kocasını beklemeye başlamıştı.

Ogün büroda Asu gün boyu yalpalaya yalpalaya yürümüş, kıçının üstüne yan oturarak günü geçirmişti. Bir ara bana, “Çok hırpalanmdım, ama gör bak o yarağı mutlaka götüme alacağım, götümün yırtılacağını bilsemde!” dedi. Gün içinde bir ara ben de karımla konuştum. Bana, “Gece nasıldı?” diye sordu. Ben de, “Sanki bilmiyormuş gibi sorma! Asu’dan en ince ayrıntısına kadar aldın raporu! Bu kadınların üzerindeki etkini bir türlü anlamıyorum, beni beğendikleri için mi veriyorlar, yoksa sen istediğin için mi? Bir türlü karar veremiyorum!” dedim. Karım, “Ben senin için yaratılmışım aşkım, Tanrıdan başka ne isteyebilirim? Senin mutluluğun benim için çok önemli, sen keyfine bak! Zaten Figen ve Asiye de seni çok özlemişler, gerçi onlarla konuşmuşsun!” dedi. Telefonu kapadığımda, kendi kendime bir kez daha (Oğlum Ferit dikkatli ol ve hata yapma! Hata yaparsan bu kadın seni bitirir!) dedim.

O günün gecesini karımla ben mecburiyetten uyuyarak geçirdik. Ama (Ertesi gün Semih’in anlatımıyla) Semih ve Füsun deli gibi sikişmişlerdi. Ertesi gün akşam karım, “Füsun’lar oturmaya bekliyor, inelim mi?” dediğinde, onlara indik. Semih, karımdan sonra siktiği Asuman’ın amından sonra biraz kasılıyor ve Füsun’a karşı kendini 2-1 galip görüyordu. Bu da Füsun’u çıldırtıyor, “Nasıl olsa Berna da beni bir başkasına siktirecek!” deyip duruyordu.

Karımın adeti geçince bu sefer Füsun’unki başlamış, Füsun kudurup duruyordu. “Amına koyduğumun amcığı, tam da sırasını buldu, ulan kuduruyorum, yok mu bu amcığı böyle sikecek biri?” dediğinde, ben de, “Gel kız, sende delik bir değil ki, götünden sikerim!” dedim. Bu teklifimi duyunca Füsun havalara uçtu. O akşam bize geldiler. Karımla birlikte hazırlandılar, ikisi de birer afet olmuşlardı. Karımın adet sonrası azgınlığını bildiğim için Semih’e acımıştım, karım Semih’in haşatını çıkaracaktı. Ama herkes halinden memnundu. Karım, “Füsun bu gece sen kocamla bizde kal, ben de Semih’le sizde kalayım!” deyince, herkes heyacanlandı. Karımla Semih zaman kaybetmeden onlara indiler, biz de Füsun’la başbaşa kaldık. Füsun’un adetli olma durumundan dolayı, ben işi uzatmadan yatakodamıza götürdüm. Soyunduk. Önce biraz öpüşüp seviştikten sonra, Füsun’u domalttım ve götünü sikerek boşaldım. Sonra da birbirimize sarılıp, karımla Semih’in aşağıda neler yaptıklarını merak ederek uyuduk.

Sabaha doğru karım geldi. Füsun’u uyardırarak evine gönderdi. Sonra da yatağa girip arkadan bana sarıldı ve “Anlatmamı istermisin?” deyip anlatmaya başladı. Semih’le eve girince kapıyı kapatır kapatmaz birbirlerine sarılmış ve ayakta sevişerek yatak odasına geçmişler. Karım yurtdışından Fusun’na da aldığı ince dantelli siyah külodunu giymiş ve ilk iş Semih’in sikini külodunun içinden amını fırçalayacak şekilde alıp, bacak arasında epeyi bir sürtmüş. (Karımı bildiğim için ne kadar zevk aldığını tahmin ediyordum. Karıma, ha bacak arasında bir sik olsun, ha içinde olsun, aynı. Hatta öyle daha fazla zevk alır!). Bacak arasında iyice amını yoğurttuktan sonra, Semih karımı yatağa yatırmış ve başlamış yalamaya.

Karım, “Ferit, Semih bedenimde yalamadık yer bırakmadı, her tarafımı yalayıp yuttu! Ben de o koca yarağı önce elime aldım, daha sonra yalayıp hazırladım. Semih amımı külodun üzerinden yalayıp, dilini sokarak iyice hazırladı. Sonra külodumu aralayıp, sikinin o mantar gibi başını amıma dayadı. O muhteşem alet santim santim amımın duvarlarını yırtarak içime girereken boşaldım. Ardından alttan belimden tutarak bacaklarımı omzuna aldı ve dibime kadar geçirdi!” dedi.

Karımın atletik bir yapısı olduğu için, bacaklarını dizleri memelerine gelecek şekilde atabildiği kadar arkaya atıp, o güzel amını verişini bilirim. Semih’e de bu pozizyonda verince, herifin dibi düşmüş ve ilaç aldığı halde dayanamayıp karımın amına boşalmış ve üzülerek yanına geçip uzanmış. Karım da bir müddet bekleyip, o kütük yarağa doymadığı için tekrar kaldırmak için epeyi uğraşmış. Semih’i hazırlayan karım, en sevdiği pozisyonlardan biri olan yan yatıp arkadan alarak, bir eliyle amını, bir eliyle göğüslerini okşatarak, o heybetli yarağa iyice siktirip boşalmış. Finali de domalarak malak emzirmesi yapmış ve Semih’in o koca yarağını dibine kadar alarak amını siktirmiş. Semih amına girip çıkarken, am duvarlarının zorlanmasıyla karım orgazm üzerine orgazm yaşamış.

Karım mutlu bir şekilde eve dönmüştü. “Aşkım, ortağının döllerini boşaltmadım, halen içimdeler! Hadi sen de sik boşal içime de ikisini karıştıralım!” dedi. Biraz evvel Semih’in dağıtarak siktiği amına girdim, onun döllerini hisederek ben de karımın amına boşaldım. Sonra birbirimize sarılıp, bir süre daha uyuduk…

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ankara escort beylikdüzü escort erotik film izle Hacklink Hacklink panel izmir escort izmir escort izmir escort kocaeli escort kocaeli escort kocaeli esgort çankaya escort bahçelievler escort ankara escort bayan mecidiyeköy escort bahçeşehir escort beylikdüzü escort Antalya escort bakırköy escort mecidiyeköy escort taksim escort etimesgut escort otele gelen escort Ankara escort bayan Ankara Escort Ankara Escort Rus Escort Eryaman Escort Etlik Escort Sincan Escort Çankaya Escort şişli escort bursa escort bayan görükle escort bursa escort bursa merkez escort bayan mersin escort eryaman escort etlik escort kuşadası escort bayan ensest hikayeler eryaman escort demetevler escort burdur escort bursa escort çanakkale escort çankırı escort çorum escort denizli escort diyarbakır escort düzce escort edirne escort elazığ escort Escort hurilerim.com escort bursa escort görükle escort escort escort escort travestileri travestileri Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com porno porno güvenilir bahis gaziantep escort gaziantep escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort porno izle xnxx Porno 64 alt yazılı porno görükle escort bursa escort antalya escort Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort şişli escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Moda Melanj